به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی کارگاه آموزشی اسکواش و آمادگی جسمانی در دوران کرونا با مدرسی مسعود ضیالدینی، چهارشنبه ۲۹ مرداد برگزار شد.

در این رویداد ۹۰ دقیقه‌ای ابتدا اصغری، رییس هیات اسکواش استان نقطه نظرهای خود را پیرامون فعالیت ورزشکاران در دوران کرونا بیان کرد و به مهم‌ترین چشم‌اندازها و فعالیتهایی که می‌توان در این دوران انجام داد پرداخت.

سپس مسعود ضیاالدینی، کارشناس خبره فدراسیون و و سرمربی تیم ملی بزرگسالان آقایان ابتدا به بیان کلیاتی پیرامون ورزش اسکواش و تمرین هایی که در گروه های مختلف انجام میشود پرداخت و از اهداف جلسات وتاکتیک و برنامه ریزی جهت تمرینات سخت گفت. روزهای کرونایی و شرایطی که دامن‌گیر ورزش کشور است نیز از دیگر مسایل مطرح شده در این جلسه بود.


ضیاءالدینی همچنین در ابتدای این جلسه اعلام کرد که خراسان رضوی اولین استانی‌ست که آموزش مجازی را در دستور کار قرار داده و اظهار امیدواری کرد بقیه استان ها نیز در ادامه بتوانند این راه را ادامه دهند.

لازم به ذکر است این رویداد ۹۰ دقیقه‌ای با حضور ۲۴ نفر از علاقه‌مندان و ورزشکاران اسکواش استان وبا مدیریت‌ پوریا لطفعلی، دبیر کمیته آموزش هیات اسکواش استان برگزار شد


tag ارسال شده در تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۰۸    tag ثبت شده در گروه های خبری :    tag چاپ


تمامی حقوق این وبسایت متعلق به هیأت اسکواش خراسان رضوی می باشد