به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، در این جلسه که با حضور هیات رییسه و مسیولین کمیته‌های مختلف برگزار شد.

ابتدا اصغری رییس هیات اسکواش استان ضمن تشکر از حضور مسیولین کمیته‌های استانی گفت:  قبل از شروع کرونا برنامه‌های زیادی داشتیم که از جمله آن‌ها فعالیت در رشته پدل، عقد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش و برنامه‌ریزی برای برگزاری جشنواره‌های استانی و ملی اسکواش بود که با این شرایط مواجه شدیم.

وی افزود: خوشحالیم که در سه ماهه اول سال توانستیم مقام اول کشور را کسب کنیم و امیدواریم بتوانیم مجموعه کورت های اسکواش استان را تا آخر امسال راه اندازی کنیم. بحث پدل را نیز از سمت بخش خصوصی اقدام کرده ایم و امیدواریم اتفاقات خوبی رقم بخورد

اصغری ادامه داد: انتظار داریم اگر کلاسی را با همه سختی هایش برگزار می‌کنیم افراد بیشتری در آن شرکت کنند و از آن بهره ببرند.
قرارداد خود را با هتل پارس تمدید کردیم تا بتوانیم به محض بهبود شرایط از آن استفاده کنیم و تمام تلاشمان را کردیم تا شرایط قبلی را حفظ کرده و عملکرد مناسبی برای این روزها داشته باشیم، اما زمانی میتوانیم کار را به خوبی جلو ببریم که استقبال ورزشکاران، مربیان و خانواده‌ها دغدغه‌ها و خواسته‌های خود را مطرح کنند.

وی‌ در پایان گفت: باید به سمتی برویم که رقابت در همه حوزه‌ها داشته باشیم. چه کمیته داوران و چه کمیته مربیان و ورزشکاران . اگر قرار است زیرساخت‌ها پیشرفت کنند حتما باید تعداد و سطح مربیان پیشرفت کنند.


در ادامه این نشست‌ نصیرزاده،دبیر هیات اسکواش استان نیز به ذکر مواردی پرداخت و گفت: در اکثر مواقع از استان‌های دیگر به علت نداشتن کورت اختصاصی و عدم برگزاری مسابقه و میزبانی‌ کمی عقب تر بودیم اما در سه ماهه اول توانستیم رتبه اول را کسب کنیم.
 در سه ماهه دوم نیز فعالیت‌های خوبی را داشته‌ایم و تلاش می‌کنیم رتبه خود را در بین هیات‌های کشور حفظ کنیم‌.

نصیرزاده خاطر نشان کرد: در پدل تنها دو استان به دلیل دارا بودن زیر ساخت، کار تخصصی انحام میدهند و تلاش داریم این بخش را نیز با کمک‌ کادر کمیته پدل استان به صورت بهتری جلو ببریم.

وی در پایان گفت: اولین هیاتی هستیم که زیرساخت های خوبی برای کارگاههای مجازی داریم و پتانسیل خوبی برای فعالیت و رویدادهای آنلاین موجود  می‌باشد و امید است تا پایان سال روند رو به رشدی داشته باشیم.
در ادامه هریک از کمیته‌های استانی به ذکر نقطه‌نظرات و مهمترین دغدغه‌های خود پرداختند و پیشنهادهایی را به منظور ادامه فعالیت هیات استان ارایه کردند.

 در حاشیه این نشست، رضایی به عنوان دبیر کمیته پدل استان معرفی شد .


tag ارسال شده در تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۱۷    tag ثبت شده در گروه های خبری :    tag چاپ


تمامی حقوق این وبسایت متعلق به هیأت اسکواش خراسان رضوی می باشد