به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، جلسه هيات رييسه هيات اسکواش خراسان رضوی با معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد

این جلسه با حضور دکتر سلطانی معاون تربيت‌بدني و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی، اصغری، رئیس و نصیرزاده دبیر هیات اسکواش و کشتی‌‌دار رئیس هیات دانش‌آموزی استان، به منظور بحث، تبادل نظر و برنامه ریزی جهت توسعه و اشاعه ورزش اسکواش در شهرهای استان با هدف استعدادیابی و همگانی کردن این رشته برگزار شد.

در این جلسه اصغری رئیس هیات اسکواش استان ضمن تقدیر از نگاه ویژه آموزش و پرورش به ورزش به تاکید فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران بر امر استعدادیابی به‌خصوص در مدارس اشاره کرد.

وی همچنین پیشنهاد برگزاری کارگاه های آشنایی با ورزش اسکواش ویژه هنرستان‌های تربیت بدنی و مربیان ورزش را داد و از ایجاد انجمن در آموزش و پرورش و تاکید بر حضور نیروی فعال و تعامل دوجانبه با هیات استان به منظور استفاده از پتانسیل‌های موجود در آموزش و پرورش ابراز خرسندی کرد.

 دکتر سلطانی، معاون سلامت و تربيت‌بدني آموزش و پرورش استان نیز ضمن تاکید بر نقش مهم استعدادیابی در امر ورزش قول مساعد مبنی بر اتخاذ تصمیمات لازم جهت تحقق این مهم در مدارس استان را داد.

همچنین در این جلسه مقرر شد کارگاه و کلاس های مربیگری اسکواش برای مربیان و معلم‌های ورزش سطح استان در سال جدید تحصیلی برگزار شود.

در پایان این جلسه سلطانی و در خصوص ساخت کورت اسکواش مناسب در یکی از اماکن ورزشی آموزش و پرورش استان اعلام امادگی کرد.


tag ارسال شده در تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۰۱    tag ثبت شده در گروه های خبری :    tag چاپ


تمامی حقوق این وبسایت متعلق به هیأت اسکواش خراسان رضوی می باشد