به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، جلسه مشترک اعضای هیات اسکواش خراسان رضوی با سلطانی معاون تربیت بدنی با هدف بررسی همکاری های مشترک برگزار شد.

در این جلسه ابتدا اصغری، رییس هیات اسکواش خراسان رضوی به بیان فعالیتهای هیات اسکواش استان پرداخت و مهمترین فعالیت‌های هیات در امور مرتبط با کودک و نوجوان از جمله استعدادیابی و مسابقات متنوع ویژه این گروه را برشمرد.

در ادامه سلطانی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش قول همکاری برای طرح ها و برنامه‌های مشترک را داد و مقرر شد فضایی مناسب در مجموعه اموزش و پرورش برای راه اندازی کورت تخصصی اسکواش اختصاص یابد .

برگزاری کلاسهای مربیگری  و داوری آنلاین ویژه معلمین، حضور هیات استان در مدارس به منظور استعدادیابی، برگزاری برنامه‌های مشترک به خصوص در حوزه امور فرهنگی از جمله روز جهانی کودک و سایر مناسبت‌های مرتبط  از دیگر نکات مهم این جلسه بود.

همچنین در این جلسه، امیری مسئول انجمن اسکواش پسران و قهرمان مسئول انجمن اسکواش دختران در آموزش و پرورش نیز ضمن تاکید بر اهمیت استعدادیابی در این رشته ورزشی ، پیشنهاد برگزاری جشنواره مشترک پس از بهترشدن وضعیت بیماری کوید ۱۹ را دادند و همگانی شدن اسکواش را مسئله مهمی در توسعه این رشته ورزشی جذاب و مهیج دانستند.


لازم به ذکر است این جلسه در محل اداره آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار گردید.


tag ارسال شده در تاریخ : ۱۳۹۹/۰۷/۱۲    tag ثبت شده در گروه های خبری :    tag چاپ


تمامی حقوق این وبسایت متعلق به هیأت اسکواش خراسان رضوی می باشد